Podobne

+ Zmiana..
+ firmy montujace sprzet car audio
+ firmy tworzace strony www
+ firmy produkujace wozki dzieciece
Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »


w3c


Valid HTML 4.01 Transitional

Zmiana..
Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: Kanadyjczyk nie do sprzedaży - dlaczego ?????
...wnętrze można zostawić drewniane, to i tak koszt materiału był wyższy, niż cegieł razem ze styropianem i tynkami :roll: Nie mówiąc o robociźnie... Dom z bala wcale nie znaczy, że tylko z okrąglaków 30 cm. Kolejny stereotyp. Propagowany dodatkowo przez "Z jak Zazdrość" :lol: Widziałaś kiedyś prawdziwy dom z bali na Podhalu z okrąglaków ? Są jeszcze bale kwadratowe, są płazy. Mnie także powalały wyceny przez firmy budujące domy z bali. Tysiące telefonów, e-maili.... To był koszmar finansowy. Na koniec znalazłem ekipę górali z Podhala, których oferta okazała się niższa o 50% od tego co oferowały "firmy". I to za stan zamknięty, a nie SSO, jak to jest najczęściej w firmach.
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=126834Temat: Gwarancja na domy z bali
Myślę o wybudowaniu domu z bali natomiast zastanawia i niepokoi zarazem mnie jedna rzecz . Czemu firmy budujące domy z bali dają na konstrukcję 3lata lub maksymalnie 25-30. Udało mi się jak dotąd znaleźć tylko jedną firmę która daje gwarancję na całość 50 lat. Jest to opolska firma. Czy ktoś może znalazł jeszcze jakieś inne? Jeśli tak proszę o informację na maila bądz gg. Fanibali łączcie się :D
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=133570


Temat: Grupa drewnianego szkieletu
Czy ludzie nie majacy pojecia o budowaniu w jakimkolwiek systemie nie zechca tej dobrej ekipy z tej wlasnie strony? Wiesz chyba co mam na mysli? Czy naprawdę Inwestorów chcących budować dom w tej, a nie innej technologii, uważasz za idiotów? Chcą dom z Ytonga - pytają o firmy budujące domy z Ytonga, chcą dom z sylikatów - pytją o firmy budujące z silikatów, chcą dom z bali - pytają o firmy budujące domy z bali, itp. Klient decyduje w jakiej technologii chce budować, murowany czy drewniany, i w tym zakresie należy mu pomóc wskazując rzetelną i wiarygodną firmę wykonawczą.
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=8989


Temat: domy z bali
Witam wszystkich. Chciałabym prosić o informacje na temat współczynnika przenikania ciepła (k) dla bali grubości 20 cm. Architekci, z ktorymi miałam kontakt, podali mi, iż według polskich norm bale takiej grubości trzeba ocieplić. Firmy budujące domy z bali twierdzą, że nie trzeba. Gdzie jest racja i co na to urząd architektury miasta, który wydaje pozwolenia na budowę?...
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=248
Szablon by Sliffka (© Zmiana..)